Ürün açıklaması


Mgblx1- 1000BASE-LX SFP 1310nm 10 km( ile uyumlu Linksys)
mgblx1
100% Linksys uyumlu
1000BASE-LX SFP 1310nm 10km alıcı
Ce ile kaliteli, rohs, fcc
özellikler ve spesifikasyonlar Form faktörü: sfp Cihaz türü: alıcı modül Arayüzü( otobüs) türü: plug- modülü Bağlantı teknolojisi: kablolu Uygulama: 1000BASE-LX Veri aktarım hızı: 1 Gbps Dalgaboyu: 1310nm Maksimum mesafe: 10km Fiber türü: smf Konektörü: dubleks lc Ddm: olmadan ddm çalışma sıcaklığı: 0~70 °; c uyumlu msa sfp belirtim
Uygulamaları:
* gigabit ethernet
* fiber kanal
* Diğer optik bağlantılar
Garanti:
Veriyorum tüm reklamı optik alıcı yepyeni yeni aksam ve parçaları ve kesinlikle kullanmayın eski ve yenilenmiş malzemeleri. Tüm optik alıcı geçirdik fonksiyonel test ve yaşlanma testi. Biz 3 yıl garanti tüm optik alıcı tarihinden itibaren sevkiyat.
şirket talimat:
Sağlayabilir gbic/sfp/sfp+/x2/XENPAK/xfp/pon vb ile tam uyumlu cisco, H3C, hp, huawei vb.
Tüm sağlayabilir serisi uyumlu optik modüller müşterimize, gerekiyorsa, pls çekinmeyin bize ulaşın.
De, biz oem sağlayabilir müşterimiz için. Sky^pe olduğunu helinktech.
Döner:
1, biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti.
2, garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık.
3, tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim.
4, tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna.

  • is_customized: Evet
  • Marka Adı: LODFIBER
  • Model Numarası: MGBLX1

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

SKU: w5160

İlgili ürünler

Ücretsiz kargo

Uluslararası nakliye

24/7 destek

üst Hizmet

Para iade

Döviz Kurunu Dönüştür

Hediyeler

Bonuslar